Loading... Please wait...

Tahriş Karşıtı Nemlendirici Losyon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 50ml

ÜRÜN HAKKINDA: BH Tahriş Karşıtı Nemlendirici Losyon, içeriğindeki özel patentli peptide kompleksi ve Amazon yağmur ormanları meyve özlerinden oluşan organik etken maddeleri sayesinde cilt tahrişlerini etkin bir şekilde onarmaya yardımcı olur. Oluşabilecek tahrişlere ve kızarıklıklara karşı cildin elastikiyetini artırır, hassas ve tahriş olmuş ciltlere yüksek nem takviyesi sağlar. Uzun süreli nemlendirici formülü cilt üzerinde koruyucu tabaka oluşturur. Traş sonrası oluşan tahrişlerde ve yetişkin pişiklerinde cildi yatıştırmaya yardımcı olur.

Tahriş olmuş ciltler için özel olarak formüle edilmiş olan BH Tahriş Karşıtı Nemlendirici Losyon içeriğinde bulunan organik aktif maddeler ve etkileri şöyledir;

BETA DEFENSIN 3 H rh-OLIGOPEPTIDE-3, Bu özel peptide kompleksi anti-mikrobiyal,anti atopik dermatit etki gösterir.Cilt için güçlü ve güvenli anti-mikrobiyal bir proteindir ve deride meydana gelen bir çok sorunun tedavisinde kullanılır.

TIBOUNEY(Tibouchina Lepidota Extresi); Hücreleri koruyucu etkisi ile yaşlanma karşıtı ve güçlü bir antioksidandır. Yüksek nemlendirme etkisi vardır.

AÇAİ MEYVE EKSTRESİStandartlaştırılmış anthocyanin konsantresidir. Güçlü bir anti oksidan aktiftir vr Polyphenols içerir.

ACEROLA EKSTRESİStandartlaştırılmış C Vitamini konsantresidir. (17.000mg/100gr)İçerisindeki C Vitamini oranı limon ve portakaldan 70 kat daha fazladır. Antioksidan aktif maddedir.

GUABANEY(Phytolacca Bogotensis Yaprak Özü); Anti-Inflammatory ve Anti-Septic bir malzemedir. Cildi nemlendirir, iyileştirir ve korur.

GUARANA; Standartlaştırılmış kafein konsantresidir. İçeriğinde Theobramine,Theophylline ve vitaminler bulunur.Cildi sıkılaştırır.

BRAZIL NUT ; Cilt nemlendirme etkisi klinik olarak test edilmiştir.Yoğun Oleic asit içerir ve acıyı dindirici etkisi vardır.İçerisinde Selenium bulunur.

D-PANTHENOLCildin iyileşme sürecini hızlandırırçKızarık ve tahriş olmuş ciltlerin rahatlamasına yardımcı olur.

KULLANIMI: Temizlenmiş cilde hafif masaj yaparak uygulayınız.

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 


 

Tested