Loading... Please wait...

Leke Karşıtı Krem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 50ml

ÜRÜN HAKKINDA: BH Cilt Lekelerine Karşı Onarıcı Serum içeriğinde Vitis Vinifera (üzüm) kök ekstraktı olan VITISIN® bulunur. VITISIN®, üzüm asmasının, köklerinden elde edilen Ecocert sertifikalı naturel bir kozmetik aktif maddedir.

BH Cilt Lekelerine Karşı Onarıcı Serum, Fransa’da geliştirilmiş özel formülasyonun yanı sıra Ecocertli Vitis Vinifera asma kökü ekstresi ve patentli bir ürün olan antimikrobiyal etkili Azelaoyl Tripeptide-1 peptide kompleksi içerir.

Bu çok etkili ve özel aktifler maddeler sayesinde, ciltte meydana gelen, güneş ve benzeri lekelerinin, hiperpigmentli ve siyah noktaların azaltılmasına yardımcı olurken aynı zamanda cildin ihtiyacı olan nem miktarını ayarlayarak, cildin parlamasına, lekesiz ve ipeksi görünmesine yardımcı olur.

KULLANIMI: Temizlenmiş cilde hafif masaj yaparak uygulayınız. Vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir. El, yüz ve vücutta kullanıma uygundur. 

* VITISIN is a trademark of ACTICHEM S.A - France

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 

 


 

Tested