Loading... Please wait...

Elastin Anti Wrinkle Krem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 50ml

ÜRÜN HAKKINDA: Kırışıklık tedavisi için özel olarak geliştirilmiş olan patentli Elastin Anti Wrinkle Peptide kompleksi (Pentapeptide-37) cildin kollajen ve elastin sentezini uyararak kırışıklıkların giderilmesine ve derinin eski sağlıklı haline gelmesine yardımcı olur.

Resveratrox, üzüm asmasının yenilebilir iki bölgesi olan asma dalı ve kökünden elde edilen Ecocert belgeli patentli bir aktiftir. Yaşlanma ile birlikte ortaya çıkan derin kırışıklıkların tedavisine, cildin yenilenmesine ve daha pürüzsüz, genç görünmesine yardımcı olur. Retionic asit ile aynı etkilere sahiptir.

Hyaluronic asit sayesinde, cildin sürekli nemli kalmasını sağlar, elastin sentezini destekler, hücre yenilenmesine yardımcı olur.

Co-Enzyme Q-10 hücrelerde bulunan güçlü bir antioksidandır. Cildi yaşlanma etkilerine karşı korur, hücre zarlarında antioksidan olarak önemli rol oynar. Besleyici yağ kompleksi sayesinde, kuru, yıpranmış ve çatlamış ciltlerde hücre yenilenmesini hızlandırarak, cildin normalleşmesine yardımcı olur. Plantfluid Bitki Kompleksi ile, cildi besler, onarır, canlandırır, sıkılaştırır ve kırışıklıkların azalmasını destekler.

KULLANIMI: Temizlenmiş cilde günde 2 defa masaj yaparak uygulayınız. 

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 

 


 

Tested