Loading... Please wait...

CoEnzyme Q10 Sıkıaştırıcı Krem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 50ml

ÜRÜN HAKKINDA: BH CoEnzyme Q10 Sıkılaştırıcı Kremi içeriğinde hyalouronic acid, Co Enzyme Q10, Allantoin, Serine,Arginine, gibi önemli aktif malzemeler bulunur. Zengin içeriği ve özel formülü sayesinde, ciltte oluşabilecek kırışıklıklara karşı önemli bir koruyucudur.

Ciltte, göz kenarlarında ve mimiklerden dolayı oluşabilecek kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Cildin nem tutma kapasitesini arttırarak daha pürüzsüz ve sağlıklı görünmesini sağlar. B5 ve E vitaminleri ile cildin vitamin ihtiyacını karşılamasına yardımcı olur.

Yaşlanma; UVA ve UVB yani güneş ışınları, sigara, hava kirliliği ve stresse bağlı olarak serbest radikallerin cildimizdeki kolajen tabakayı yıkmasıyla oluşur. Bu noktada Vitamin-C koruyucu bir tabaka oluşturarak cildimizin korunmasını sağlar ve cildin kolajen tabakasının hasar görmesini önleyerek cildimizdeki kırışıklıkların giderilmesinde son derece etkili şekilde yardımcı olur. Bunların yanı sıra askorbik asit yani vitamin C hepimizin bildiği gibi oldukça kuvvetli bir anti oksidandır.

Antioksidanlar, cildimizi güneşin ve çevresel etkenlerin neden olduğu yaşlanma belirtilerinden koruyan, yaşam için gerekli, olmazsa olmaz, gençlik iksirleridir.

KULLANIMI: Cildinizi temizleme sütü ve toniği ile temizledikten sonra günde 2 kez uygulayınız. 

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 

 


 

Tested