Loading... Please wait...

Salyangoz Kremi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 50ml

ÜRÜN HAKKINDA: Q&R Salyangoz Kremi Ecocertli bir ürün olan SyriCalm içerir. SyriCalm kamış ve bitkilerden oluşan doğal bir üründür. Q&R Salyangoz kremi, içeriğindeki bitki özleri ve vitaminler sayesinde cildin nem tutma kapasitesini arttırarak elastikiyet kazanmasına yardımcı olur.
Salyangoz salgısında bulunan özellikler sayesinde cildinizde oluşabilecek kırışıklıkları önlemede, mevcut kırışıklık ve izlerin azalmasında, cildinizi gençleştirip yenilemesinde size yardımcı olacaktır.
Q&R Salyangoz özlü krem içeriğinde bulunan Allantoin, karakafes bitkisinden elde edilir. Nemlendirici, hücre yenileyici, tahriş giderici ve yaşlanma karşıtı etkileri vardır.
Q&R Salyangoz özlü kremini akne ve siyah noktalar üzerinde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

KULLANIMI: Yara ve yanık izlerinde Q&R Salyangoz özlü kremi kullanırken mutlaka yara izinin geçmesini beklemeniz gerekir. Açık yara veya ameliyat izlerinin üzerine hemen uygulanmaz.
Sabah- Akşam kuru ve temiz cilde masaj yaparak tüm cilt üzerinde kullanabilirsiniz. 

Q&R SALYANGOZ KREMİNİN FAYDALARI:
- Sivilce izlerinde,
- Yara ve yanık izlerinde,
- Akne ve siyah noktalar üzerinde,
- Cilt çatlaklarında,
- Yüzünüzde oluşan kırışıklıklarda
- Güneş lekelerinde faydalarını görebilirsiniz.

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 

 


 

Tested