Loading... Please wait...

Canlandırıcı Göz Losyonu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 30ml

ÜRÜN HAKKINDA: BH Canlandırıcı Göz Losyonu, göz çevresindeki derinin onarılmasına ve sıkılaşmasına yardımcı olur. Yorgunluk ve yaşlanma belirtilerini azaltarak gözaltında oluşan morlukların giderilmesine yardımcı olur. Tamamı Organik belgeli Amazon Yağmur Ormanları Meyve özleri  ile gözaltı çevresine yüksek nemlendirme yaparken , Hyaluronic Asit ve CoEnzyme Q-10  etken maddeleri ile göz altı ve çevresinde oluşan ve oluşabilecek kırışıklıkların onarılmasına yardımcı olur.

BH CANLANDIRICI GÖZ LOSYONU İÇERİĞİNDEKİ AKTİF MADDELER VE ETKİLERİ,

HYALURONİC ASİT; Bilinen en güçlü nem tutucudur.Tamamen doğal yollardan cildin dolgun görünmesini sağlar.Elastin sentezini destekler,hücre yenilenmesine yardımcı olarak cilde dolgunluk kazandırır.

CO-ENZYME Q-10; Hücrelerde bulunan güçlü bir antioksidandır.Cildi serbest radikallerin vereceği hasarlardan korur,cildi yaşlanma etkilerine karşı korumaya yardımcı olur.

MORINGA YAĞI; Kendine has diğer maddelerden farklı bir yaşlanma karşıtı etkisi vardır.İçeriğindeki  yoğun antioksidan ve besin öğeleri ile cildin gerilmesine ve aktif olan ekstrem açık noktaların kapatılmasına yardımcı olur.İçeriğindeki Behenic asit  türevleri sayesinde cilte yağlı bir etki  bırakmaz.

AÇAİ MEYVE EKSTRESİ; Standartlaştırılmış anthocyanin konsantresidir.Güçlü bir anti oksidan aktiftir vr Polyphenols içerir.

ACEROLA EKSTRESİStandartlaştırılmış C Vitamini konsantresidir.(17.000mg/100gr)İçerisindeki C Vitamini oranı limon ve portakaldan 70 kat daha fazladır.Antioksidan aktif maddedir.

GUARANA; Standartlaştırılmış kafein konsantresidir.İçeriğinde Theobramine,Theophylline ve vitaminler bulunur.Cildi sıkılaştırır.

BRAZIL NUT; Cilt nemlendirme etkisi klinik olarak test edilmiştir.Yoğun Oleic asit içerir ve acıyı dindirici etkisi vardır. İçerisinde Selenium bulunur.

KULLANIMI: Temizlenmiş cilde günde 2 kez dairesel hareketler ile hafif masaj yaparak uygulayınız.

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 


 

Tested