Loading... Please wait...

Keratin Peptide Onarıcı Saç Bakım Maskesi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 125ml

ÜRÜN HAKKINDA: BH Keratin Peptide Onarıcı Saç maskesi,içeriğinde bulunan Keratin Scalp Peptide(Oligopeptide-78) saçın çeşitli etkenlere bağlı bozulmuş olan Keratin yapısının onarılmasını sağlar. Keratin yapısını destekleyerek saçın sağlıklı ve güzel kalmasına yardımcı olur. Saç büyüme siklusunu uyararak saç büyümesini destekler. Dış streslere ve eşlik eden durumlara karşı saç kaybını önler.

Malus Domestica ekstresi içerisinde bulunan,Prosiyanidin B2 kötü hücreleri saçlı deriden uzaklaştırıp, sağlam hücreleri uyararak saç dökülmesinin durmasına ve yeni saç çıkmasına yardımcı olur.

Aktif Canlandırıcı Sistem,organik belgeli bir komplex olup,saça yoğun parlaklık ve canlılık verir.Saçlardaki silikonu yenisiyle değiştirmeye yardımcı olur.

Bio Behenic Aktif Sistem, organik belgeli bir saç bakım kompleksidir. Doğal ve organic behenic Asit içerir.Saçlarda ipeksi bir his yaratırken, saçtaki cılızlığı ve kabarmayı azaltır. Saçlarda rahatlama hissi verir.

KULLANIMI: BH Keratin Saç Bakım maskesini, haftada 2-3 kez temiz saça uygulayınız. Parmak uçları ile masaj yaparak saça yedirin ve 20-30 dakika bekletin. Ardından durulayın.Saçınızdaki değişimi farkedeceksiniz. 

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri saç derisine ve cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 

 


 

Tested