Loading... Please wait...

Argan Yağlı Yoğun Terapi Saç Bakım Maskesi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 125ml

ÜRÜN HAKKINDA: BH Argan Yağlı Yoğun Terapi Saç Bakım Maskesi, içerdiği saf ve yüksek kaliteli Argan yağı, saç bakımı için seçilmiş 11 değişik bitki ekstresi, E vitamini, Keratin, Biotin, Niacin ve Pro vitamin B5 ile saçın sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar. Yıpranmış ve donuklaşmış saçlarda parlaklık sağlar. Saçları besler. Saç kırıklarının oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Kalın telli, ince telli, boyalı, dalgalı, düz veya kıvırcık her tip saçta kullanılabilir ve saç derisinde, saçların üzerinde yağ birikimine yol açmaz. Saç derisine uyumlu pH’ı ile ciltte iritasyona sebep olmaz.
Saç maskesi olarak kullanıldığında saçı güçlendirmeye ve yumuşaklık kazanmasına,
Saçlı deriye günlük masaj yağı olarak kullanıldığında saç dökülmesini engellemeye,
Donuk, kırılgan ve mat saçlara parlaklık kazandırmaya yardımcıdır.

KULLANIMI: Argan yağı’nı saçlarını için yoğun terapi maskesi olarak kullanabilirsiniz. Saçınıza bol miktarda uygulayacağınız Argan yağı’nı masaj yaparak saçlı deriniz üzerinde kullanın. Sonrasında ılık bir havlu yardımı ile saçlarını sarın ve 30 dakika gibi bir zaman bekleyip saçlarını yıkayın. Bu şekilde saçlarınız nem dengesi düzenlenir, parlaklık kazanır ve güçlenir. Saçlarınıza Argan Yağı ile şekil verebilirsiniz. Elinize bir miktar Argan yağı alın ve şekil vermek istediğiniz saçlarınıza sürün. Saçlarınız böylelikle parlaklık kazanacaktır. 

AKTİF MADDELER ve YARARLARI:

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri saç derisine ve cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 

 


 

tested