Loading... Please wait...

Isırgan ve Defne Şampuanı

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 300ml

ÜRÜN HAKKINDA: BH Isırgan ve Defne şampuanı,Saç ve saç derisi için çok faydalı olan defne ve ısırgan özleri içermektedir. Saçları güçlendirerek, yıpranmış saç tellerinin onarılmasına, saçın canlı bir görünüm kazanmasına ve saç dökülmesinin engellenmesine yardımcı olur. Defne yağı ve ısırgan otunun doğal ekstreleri ile provitamin B5, E vitamini, keratin, biotin gibi saç bakımında etkili aktif maddelerle desteklenerek saçınızda üstün performans ve bakım sağlar, kepek probleminizi çözmenize yardımcı olur. 

Defne: Defne yağı Ege, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinde yetişen defne türünün (Laurus nobilis) yapraklarından ve meyvelerinden elde edilen bir yağdır. Güçlü antioksidan özellik gösterir. Saç dökülmesinde sıklıkla kullanılır.

Defne yağının saça ve saçlı deriye etkileri nasıldır?
Saç köklerindeki hücreleri uyararak saç tellerinin güçlenmesine, zayıf ve ince telli saçların canlanmasına, yıpranmış ve kırılmış saçların onarılmasına ve dolgun ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Çeşitli nedenlerden dolayı oluşabilecek kepeklerin önlenmesinde ve oluşanın ortadan kaldırılmasına, saç derisinde oluşan ölü derilerin atılmasına ve saçtaki yağlanmanın giderilmesine yardımcı olur.

Isırgan Otu: Urtica dioica'nın (Isırgan otu) yaprak ve köklerinden elde edilen ekstreleri kullanılır.

Isırgan otunun saça ve saçlı deriye etkileri nasıldır?
Çam ağacı yağı, saçınızı ve saç diplerini besler ve güçlendirirerek saçın büyüme hızını arttırır. Çam ağacı yağı, Dökülme ve kepeklenmelere karşı etkilidir. Zayıf, yıpranmış saçlara canlılık verir. Her türlü saç tipi için kullanılabilecek olan ürün tamamen doğal olup, herhangi bir kimyasal madde içermez ve hiç bir yan etkisi yoktur. Saçları güçlendirerek yıpranmış saç tellerinin onarılmasına, saçın canlı bir görünüm kazanmasına ve saç dökülmesinin engellemesine yardımcı olur. Ayrıca kepeklenmenin giderilmesine katkı sağlar.

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri saç derisine ve cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 

 


 

tested