Loading... Please wait...

Kepek Şampuanı

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 300ml

ÜRÜN HAKKINDA: Kepeğe karşı etkinlikleri uzun yıllardır bilinen önemli saç aktiflerini ve saç bakımında çok faydalı olan özel amino asit bileşimini bir araya getirerek oluşturulmuştur. Bu özel formülü sayesinde, kepekli saçlarda, deriyi onararak kepeğin yok edilmesine ve tekrar kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur.İçeriğinde bulunan Hydro Balu ekstresi sayesinde ise kepekten temizlenmiş saça bakım yaparak, saçın canlı ve parlak görünümüne geri dönmesine yardımcı olur. 

İçeriğinde bulunan aktif maddeler yararları;
SALICYLIC ACID : Saçlı derideki ölü hücreleri temizleyerek, derinin yenilenmesini, tazelenmesini ve incelmesini sağlar.

CADE OIL (Ardıç katranı): Sebum salgısını dengeler ve bakteri yayılımını engellemeye yardımcı olur.

D-PANTHENOL: Deride yara iyileştirici, nemlendirici etki gösterir. Saça canlılık ve parlaklık sağlar, saçın su tutma kapasitesini artırır.

BIO SULFUR: Antibakteriyel, antienflamatuar ve antisebum etkileri ile 3'lü etki gösteren bir sebum salgısı düzenleyicidir. Kepek şampuanlarında ve yağlı ciltlerde etkilidir.

HYDRO-BALU BİTKİ EKSTRESİ: Proteinlerin yapıtaşı olan amino asitler bakımından zengin olması nedeniyle saç dökülmesinin azalmasına ve durmasına, ince ve zayıf saç tellerinin beslenmesine ve yeni saç oluşumuna yardımcı olur.

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri saç derisine ve cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 

 


 

Tested