Loading... Please wait...

Hydro Balu Saç Artış Şampuanı

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 300ml

ÜRÜN HAKKINDA: Cansız ve mat saçlar için hazırlanmış, BH Balu & Malus Saç Artış şampuanı hidro-balu ve insan saç hücreleri ile en iyi uyumu gösteren bitkisel kök hücreye sahip olan malus domestica içermektedir. Tamamen doğal bir ürün olan Hidro-Balu bitki ekstresi, proteinlerin yapı taşları amino asitler bakımından oldukça zengindir. Saç dökülmesinin azalmasına ve durmasına, ince ve zayıf saç tellerinin beslenmesine ve yeni saç oluşumuna yardımcı olur. Malus domestica elma ekstresi ise içerisindebol miktarda, antioksidan etkili, Prosiyanidin B2 içerir. Prosiyanidin B2, kötü hücreleri saçlı deriden uzaklaştırıp sağlam hücreleri uyararak, saç dökülmesinin durmasına ve yeni saç çıkmasına yardımcı olur. 

HYDRO BALU NEDİR?: 20. yy' ın başlarında Kolombiya’nın Putumayo bölgesinde yaşayan Ingana yerlilerinin mucize ağaç olarak değerlendirdikleri Balu ağacının tohumları, mahsüllerin zarar gördüğü zamanlarda yiyecek olarak kullanılmış ve yerlilerin yaşamını idame ettirmelerini sağlamıştır. Bu bölgede balu tohumlarının yiyenlerin uzun ömürlü olacaklarına inanılır, birçok insanın 100 yaşının üzerine çıkması bu inancın ana kaynağıdır. Bu mucize ürünün tohumlarından elde edilen protein ve amino asit bileşenleriyle meydana getirilen Hydro Balu bitkisel ekstresi* ile özellikle saç bakımında ve cilt bakımında çok iyi sonuçlar elde edilmiştir. Tamamen doğal olan bu etkili ekstre saç dökülmesinin azalmasına ve durmasına, ince ve zayıf saç tellerinin beslenmesine ve yeni saç oluşumuna yardımcı olur. *Hydro-Balu ekstresi: Hidrolize Erythrina edulis tohumu, amino asit bileşimi (aspartik asit, alanin, fenilalanin, lösin, tirosin, glutamik asit, tereonin, serin, glisin, sistin, valin, metionin, izolösin, histidin, lisin, arjinin.)

MALUS DOMESTICA (APPLE EXTRACT) ELMA EKSTRESİ NEDİR?: Elma ekstresi, %100 elmadan doğal olarak elde edilmiş bir üründür. BH HYDRO BALU SAÇ ARTIŞ ŞAMPUANI içeriğindeki Malus domestica elma ekstresi bol miktarda antioksidan olan Polyphenol bileşikleri içerir.

Polyphenol Nedir? Elma ekstresinde yoğun olarak bulunan ve antioksidan etkileri olan maddelerdir. Bunların içerisinde en önemlilerinden biri saç dökülmesine karşı etkileri bilimsel çalışmalarla desteklenmiş olan Prosiyanidin B2'dir. Kötü hücreleri saçlı deriden uzaklaştırıp sağlam hücreleri uyararak saç dökülmesinin durmasına ve yeni saç çıkmasına yardımcı olur..

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri saç derisine ve cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 

 


 

tested