Loading... Please wait...

3 Etkili Vücut Losyonu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 300ml

ÜRÜN HAKKINDA: BH Natural 3 etkili Vücut Losyonu, içeriğindeki zengin organik aktifler sayesinde, dış etkenlere bağlı oluşan hasarlara karşı cildiniz ve vücudunuz için gerekli tüm ihtiyaçları karşılar.

Vücudunuz ve cildiniz için, mükemmel bir nemlendiricidir. Vücudunuzun bakımını yaparken, içeriğinde bulunan organik aktifler Vitisin ve Camu Vitaney ile ciltte meydana gelen güneş ve benzeri lekelerin, hiperpigmentli ve siyah noktaların azalmasına yardımcı olur. Norveç deniz yosunu ile vücudunuzu sıkılaştırarak, diri görünmesini sağlar. Guava ekstresi ile cildin ihtiyacı olan nem dengesini koruyarak, cildin rahatlamasına, parlamasına, lekesiz ve ipeksi görünmesine yardımcı olur.

KULLANIMI: Temizlenmiş cilde hafif masaj yaarak uygulayınız. Vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir. 

BH 3 ETKİLİ LOTION İÇERİĞİ VE AKTİFLERİ
Guava, Yüksek oranda C vitamini ve A vitamini içerir.Cilt için mükemmel bir nemlendiricidir. Organik Argan yağı,içerdiği yüksek miktarda E Vitamini ile cildi gerer ve derinin elastikiyetini sağlamasına yardımcı olur. Aloe Barbendis,ölü hücreleri uzaklaştırıp,yaralı olanları tedavi etmede iyileştirici etki gösterir.

Guabaney,Tropikal natural bir ürün olup,cildi koruma, iyileştirme ve nemlendirme etkisi vardır.Antiseptic ve anti-inflammatory özellik gösterir. Norveç deniz yosunu, cildin sıkılığını artırmada,kollojen ve elastin sentezini artırmada,bağ dokusunu sıkılaştırma da etkilidir. Cildin yumuşak,ipeksi ve sıkı görünmesine yardımcı olur. Vitisin,organik belgeli üzüm kök ekstraktıdır.Üzüm asmasının köklerinden elde edilir.Cilt lekelerine ve siyah noktalara karşı etkinliği kanıtlanmıştır. Camu Camu Vitaney, Tropikal organik bir meyvedir.Yüksek oranda C vitamini içerir. Cildi iyileştirmeye, cilt rengini açmaya yardımcıdır. Cilt lekelerine karşı etkilidir.

Moringa Yağı, yüksek oranlarda Oleic asit(% 60), palmitoleic asit ve behenic asit içerir. Doymuş ve doymamış yağ oranları açısından zeytin yağından daha iyidir. Portakaldan 7 misli fazla C vitamini, sütün 4 katı kalsiyum, havucun 4 katı A vitamini ve muzun 3 misli potasyum içerir. İçeriğindeki behenic asit türevleri nedeniyle ciltte yağlı bir etki bırakmaz. Cildi nemlendirir,ipeksi bir görünüm kazandırır, pürüzsüz ve yumuşak bir dokunuş elde edilmesini sağlar.

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.. 

 


 

Tested