Loading... Please wait...

Güneş Sonrası Vücut Losyonu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 300ml

BH Güneş Sonrası Vücut Losyonu

BH Güneş Sonrası Vücut Losyonu, patentli özel formülü ve içeriğinde bulunan tamamı Organik belgeli Amazon Yağmur Ormanları meyve özleri sayesinde güneşten dolayı hasar görmüş, tahriş olmuş ciltlerde rahatlama sağlar ve cildin onarılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda, zengin Oleic asit, E ve C vitaminleri ile cildin ihtiyacı olan nem dengesini koruyarak, cildin rahatlamasına, parlamasına ve ipeksi görünmesine yardımcı olur. Çabuk ve kolay emilen özel formülü sayesinde, güneş, deniz ve havuz suyunun yıpratıcı etkilerine karşı cildi nemlendirerek korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki Coffee Arabica tohumu özü ile yeni bağ dokusu oluşumunu destekler ve bacak, kalça bölgelerinde selülit oluşumuna karşı etki gösterir.

BH GÜNEŞ SONRASI VÜCUT LOSYONU İÇERİĞİNDEKİ AKTİF MADDELER VE ETKİLERİ

AÇAİ MEYVE EKSTRESİ; Standartlaştırılmış anthocyanin konsantresidir. Güçlü bir anti oksidan aktiftir vr Polyphenols içerir.

ACEROLA EKSTRESİ; Standartlaştırılmış C Vitamini konsantresidir.(17.000mg/100gr)İçerisindeki C Vitamini oranı limon ve portakaldan 70 kat daha fazladır. Antioksidan aktif maddedir.

GUARANA; Standartlaştırılmış kafein konsantresidir. İçeriğinde Theobramine,Theophylline ve vitaminler bulunur.Cildi sıkılaştırır.

BRAZIL NUT ; Cilt nemlendirme etkisi klinik olarak test edilmiştir.Yoğun Oleic asit içerir ve acıyı dindirici etkisi vardır.İçerisinde Selenium bulunur.

TIBOUNEY(Tibouchina Lepidota Extresi); Hücreleri koruyucu etkisi ile yaşlanma karşıtı ve güçlü bir antioksidandır. Yüksek nemlendirme etkisi vardır.

COFFENEY C (Coffea Arabica Tohum Özü); Yeni bağ dokusu oluşumunu destekler, derinin kurumasını önler.Cildi iyileştirme ve selülitleri önlemeye yardımcı olur.

ALOE BARBENDİS EXTRACT; Ölü hücreleri uzaklaştırıp, yaralı olanları tedavi etmede iyileştirici etki gösteren doğal bir bitkidir.

D-PANTHENOL; Cildin iyileşme sürecini hızlandırır. Kızarık ve tahriş olmuş ciltlerin rahatlamasına yardımcı olur.

Kullanım şekli: Bir miktar losyonu masaj yaparak vücudunuza uygulayın.
Uyarılar: Çocuklarınızın ulaşamayacağı yerde kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. 


 

Tested