Loading... Please wait...

Ayak Bakım Kremi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN ANALİZ RAPORLARI
ÜRÜN BROŞÜRÜ


Ürün Bilgileri

GRAMAJ: 100ml

ÜRÜN HAKKINDA: BH Ayak Bakım Kremi ayak sağlığınız için meydana getirilmiş bir ayak bakım kremidir.

BH Ayak Bakım Kremi içeriğindeki etken maddeler ile ayak kokusuna sebep olan bakterileri hedef almaktadır. Bakterilerin sebep olduğu koku terleme ile daha belirgin bir hale gelmektedir.

Aşırı terlemeyi önleme amaçlı antiperspirant bir ürün olan Aluminium Chlorohydrate içeren BH Ayak Bakım Kremi Zinc Pyrithone ile de anti fungal etki kazanır.

BH Ayak Bakım Kremi içerdiği bitkisel yağlar ve mentolün ferahlatıcı özelliği ile ayaklarınızı rahatlatacak, güçlü nemlendirme özelliği ile topuk çatlaklarının giderilmesine yardımcı olacak komple bir ayak bakım ürünüdür.

KULLANIMI: Kullanmadan önce ayaklarınızı yıkayınız ve kurulayınız. Ayaklarınıza parmak araları dahil masaj yaparak uygulayınız. Kremi uyguladıktan sonra %100 pamuklu çorap giymenizi öneriyoruz. 

UYARI: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan korunaklı ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Gözle temas durumunda bol su ile gözlerinizi yıkayınız. PH değeri cilde uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 

 


 

tested